KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6068442

nr 606 8442

Akvarell

Signerad, Fönster, 32x26

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 oktober 2009
kl 17:45:52

21/10 19:36:19 1      Vinnande bud
21/10 20:23:16 1      justering av budtak